EngУкр

Новини

Результати конкурсу на участь у проекті з протидії торгівлі людьми

Визначено обласні інститути післядипломної педагогічної освіти, які братимуть участь у проекті з попередження торгівлі людьми, що впроваджує ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за сприяння Міністерства освіти і науки України.


Проблема насильства над дітьми не втрачає своєї актуальності

XIV європейська регіональна конференція з питань попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми мала особливий фокус до країн Східної Європи


Психологи та вихователі дитячих садочків знайомились з новою програмою для дітей

Український фонд «Благополуччя дітей» провів навчальні семінари-тренінги в Сарнах та Черкасах з питань формування стратегій безпечної поведінки дітей дошкільного віку, групової роботи з батьками щодо попередження сексуального насильства над дітьми


Нова публікація Українського фонду "Благополуччя дітей"

Книжка для читання на ніч "Кіко та рука" пояснює дітям правило «Тут мене не торкайся».


Жителі Донецької області отримають чергову партію гуманітарної допомоги

У липні - серпні 2015 року ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Товариством Червоного Хреста України будуть розповсюдженні продуктові та гігієнічні набори гуманітарної допомоги серед мешканців Маріуполя, Червоного Лиману, Артемівська та Маріїнського району Донецької області.
Допомогу отримають родини вимушено переміщених осіб та вразливі сім'ї, що проживають в зоні проведення антитерористичної операції.


Визначені родини переселенців, які отримуватимуть допомогу в рамках ваучерної програми

З понеділка, 20 липня, 1674 родини, відібрані для надання ваучерної допомоги, отримують іменні картки у супермаркетах METRO Cash and Carry. Відтепер власники карток протягом п'яти місяців будуть отримувати на рахунок фіксовану суму (вона залежить від кількості членів родини), яку можна обміняти на товари першої необхідості (в першу чергу - харчові продукти та засоби гігієни) в магазинах мережі МЕТРО.


Робоча зустріч за результатами проведення 1-го циклу «Програми “15"».

З 17 по 21 червня 2014 року на базі Санаторію матері і дитини “Пролісок” (с. Грем'яче Ківерцівський р-н Волинська обл.) пройшла робоча зустріч для підведення підсумків першого циклу впровадження Програми «15» в Україні і обговорення її подальшого розвитку.


23-25 червня 2015 р. Український фонд «Благополуччя дітей» провів семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильства над дітьми

Під час семінару практичні психологи, соціальні педагоги дошкільних навчальних закладів та початкової школи, представники громадських організацій ділилися досвідом та ідеями щодо того, як навчити дітей дошкільного віку правилам безпечної поведінки аби попередити сексуальне насильство та зловживання


Український фонд «Благополуччя дітей» завершив опитування сімей-претендентів на участь у довгостроковій програмі допомоги вимушено переміщеним особам.

У травні-червні 2015 року Український фонд «Благополуччя дітей» разом із регіональними партнерськими організаціями БФ «Допомога Дніпра» та БФ «Станція «Харків» провів опитування 3609 родин, які тимчасово проживають у Харкові, Дніпропетровську та Кривому Розі, й члени яких мають довідки про взяття на облік ВПО (вимушено переміщених осіб).


Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду з Радою Європи про проведення інформаційної кампанії 1з5 в Україні

Український фонд «Благополуччя дітей» відтепер представляє в Україні європейську інформаційну кампанію з попередження сексуального насильства над дітьми.