EngУкр

Новини

Діяльність по впровадженню Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері і дитини 2008-2010»: новини, події за червень 2009 року

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує впровадження компоненту “Міжсекторна модель сприяння здоров’ю матері та дитини”. Новини про інші компоненти Програми «Здоров’я матері і дитини 2008-2010» можна знайти також на сайті: http://www.motherandchild.org.ua/archive


Діяльність у рамках Компоненту “Міжсекторна модель сприяння здоров’ю матері та дитини” Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері і дити

26-27 травня 2009 року організовано тренінг для членів районних Координаційних Рад в АР Крим. Цей тренінг розпочинає новий етап навчання членів районних координаційних рад з питань розробки районної міжсекторної програми сприяння здоров'ю матері та дитини. Тренінг проходив в Ленінському районі АР Крим в рамках Компоненту "Міжсекторна модель сприяння здоров'ю матері та дитини".


Презентація проекту щодо протидії торгівлі людьми на рівні місцевих громад у Донецькій області.

30 червня 2009 р. в Новоазовському та Володарському районах, за участю Українського фонду «Благополуччя дітей», представників обласної та районних адміністрацій, управлінь освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб та громадських організацій Донецької області відбулася розширена зустріч, під час якої присутні ознайомились з проектом та обговорили питання щодо його реалізації в регіоні.


Тренінг з питань виявлення випадків насильства щодо дітей в сім'ї на ранньому етапі.

4-5 червня 2009 р. у м. Києві було проведено семінар з питань виявлення випадків насильства щодо дітей в сім'ї на ранньому етапі в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей".


Як врятувати дитину від стресу під час слідства?

27 травня о 14.00 у приміщенні Міського центру дитини Служби у справах дітей Виконавчого органу КМДА (м. Київ, вул. Маяковського, 28 В) з нагоди Дня захисту дітей відбулося відкриття першої в Україні «Дружньої кімнати» - кімнати для опитування дітей, які стали жертвами або свідками насильства.


Глибоке співчуття нашому Почесному президенту Еллен Муравйов-Апостол

Український фонд «Благополуччя дітей» висловлює своє глибоке співчуття нашому Почесному президенту Еллен Муравйов-Апостол з приводу трагічної загибелі іі рідних в авіакатастрофі, що сталася в п'ятницю 22 травня Транкозо, Бахія в Бразиліі.


Тренінг для представників правоохоронних органів

20-22 травня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" буде проведено тренінг для представників правоохоронних органів, які проводять опитування дітей - свідків або жертв насильства.


Презентовано проект щодо протидії торгівлі людьми на рівні місцевіх громад

Третього квітня в Києві в приміщенні Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України було презентовано проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», у рамках якого Швейцарське бюро співробітництва в Україні протягом трьох років надасть 1.3 млн. швейцарських франків (приблизно 1 млн. доларів) на протидію торгівлі людьми на рівні місцевих громад.


Діяльність в рамках проекту

15-16 квітня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" за сприяння Академії суддів України проводитиметься семінар для суддів "Особливості підготовки дитини - жертви або свідка насильства до судового процесу".


12 березня 2009 р. завершився тренінговий курс для психологів та соціальних педагогів, що проводився в рамках проекту

12 березня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" завершився тренінговий курс для психологів та соціальних педагогів 11-ти загальноосвініх шкіл, 3-х шкіл-дитсадків та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Подільського району м. Києва з питань соціально-просвітницької роботи з попередження насильства щодо дітей.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19