EngУкр

Новини

Тренінг для спеціалістів пілотних районів, які проводять заняття у «Школах відповідального батьківства» пройшов у Києві.

Завершився цикл навчання для спеціалістів, які проводять заняття для вагітних та членів їх сімей. Останій тренінг «Методики роботи шкіл відповідального батьківства: практикум тренерських навиків» з циклу навчання спеціалістів пройшов у Києві наприкінці серпня.


Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

Наприкінці серпня 2010 року на сайті Українського фонду «Благополуччя дітей» був створений Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства».


Підведено підсумки конкурсу плакатів щодо попередження торгівлі людьми

Серед учнів 7-11 класів пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми проведено конкурс плакатів.


Видано навчальні ігри з протидії торгівлі людьми

Український фонд «Благополуччя дітей» здійснив видання двох навчальних ігор для дітей 13-17 років з протидії торгівлі людьми.


Завершились курси підвищення кваліфікації «Соціальна робота з потерпілими від торгівлі людьми»

17 учасників проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» отримали сертифікати Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська Академія» про закінчення модульного курсу «Практична робота з потерпілими від торгівлі людьми».


Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у XII Конгресі Всесвітньої асоціації ментального здоров’я дітей раннього в

З 29 червня по 3 липня у м. Лейпциг (Німеччина) Всесвітньою асоціацією ментального здоров’я дітей раннього віку був проведений конгрес «Раннє дитинство в часи змін».


Тренінг для спеціалістів пілотних районів з проведення занять у «Школах відповідального батьківства» завершився у Києві

27-29 травня в рамках реалізації Компоненту 1 Програми «Здоров’я матері та дитини» пройшов другий тренінг з підготовки спеціалістів для роботи у школах відповідального батьківства. 24 акушер-гінекологи та акушери та 4 психологи пройшли повний курс навчання, яке дасть змогу проводити бесіди та заняття з вагітними та членами їх сімей на якісно новому рівні.


Оголошено початок другого етапу конкурсу міні-грантів Міжнародної організації з міграції для пілотних шкіл проекту «Попередження торгівлі шл

Пілотні школи проекту «Попередження торгівлі шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» матимуть можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів на реалізацію ініціатив з протидії торгівлі людьми.


Завершено тренінговий курс для кандидатів у вихователі будинку нового типу "Наш дім", м. Кіровоград.

25 травня 2010 у м. Кіровограді було завершено тренінговий курс для кандидатів у вихователі будинку нового типу «Методика роботи з дитиною та родиною за індивідуальним планом опіки».


Тренінг „Орієнтоване на клієнта консультування у сфері охорони здоров’я матері та дитини” проходить у пілотних регіонах.

В рамках Компоненту 1 Україно-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» протягом квітня-травня 2010 року проходять тренінги з навчання спеціалістів пілотних районів наданню консультативних послуг з питань здоров’я матері та дитини на основі орієнтованого на клієнта підходу