EngУкр

Новини

Інформаційна кампанія «Дитина-свідок потребує особливої підтримки»

Український фонд «Благополуччя дітей» розпочинає другий етап інформаційної кампанії «Дитина-свідок потребує особливої підтримки»


Оголошено переможців V Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії»

11 листопада 2010 року дев’ятеро фотографів, переможців Всеукраїнського конкурсу «Світ дитячої мрії», який мав на меті підкреслити важливість відповідального батьківства та сімейних цінностей, було нагороджено призами у рамках відкриття фотовиставки у Київському палаці дітей та юнацтва, в галереї «Дім Миколи».


У Софії був проведений міжнародний семінар «Віктимізація дітей у Східній Європі»

9-10 листопада 2010 р. у м. Софія (Болгарія) був проведений міжнародний семінар «Віктимізація дітей у Східній Європі».


Колегія Головного управління освіти і науки

27 жовтня у Будинку вчителя відбулася колегія Головного управління освіти і науки м. Києва на тему «Стан роботи органів управління освітою, навчальних закладів про додержання педагогічними працівниками вимог законодавства щодо забезпечення захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства»


У Варшаві пройшла VII Конференція «Допомога дітям – потерпілим від злочинів»

25-26 жовтня 2010 р. у м. Варшава (Польща) пройшла VII Конференція «Допомога дітям – потерпілим від злочинів»


У Каневі відбулося офіційне відкриття обласного соціального центру матері та дитини.

15 жовтня 2010 р. у місті Каневі відбулося офіційне відкриття обласного соціального центру матері та дитини. Приводом для відкриття центру, стала безоплатна передача будинку Українським фондом "Благополуччя дітей" у комунальну власність Черкаської області.

 


У Кіровограді відкрито другий «Наш дім»

05 жовтня 2010 року о у Кіровограді відбулось відкриття другого сімейно-орієнтованого будинку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування "Наш дім".


Оголошено результати другого етапу конкурсу міні-грантів

Стали відомими переможці другого етапу конкурсу міні-грантів, що проводився для пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми.


Презентаційні семінари з питань використання навчальних ігор з протидії торгівлі людьми

У 8 пілотних школах Донецької області проведені семінари-тренінги «Особливості здійснення профілактики залучення підлітків до торгівлі людьми за допомогою інтерактивних методів навчання»


Cтартував щорічний Всеукраїнський фотоконкурс «Світ дитячої мрії».

17 вересня 2010 р. о 15:00 в Києві в приміщенні арт-кафе «ХудГраф» (б-р. Т.Шевченка 33, 2-й поверх) відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії» та був проведений перший майстер-клас «Школи сімейної фотографії» відомого українського фотохудожника Віктора Марущенка.