EngУкр

Новини

Тренінг з питань комунікацій «PR та комунікація: розкажи усім про свій успіх»

В рамках проекту «Посилення ролі громадськості у розв’язанні місцевих соціальних питань» з 18 по 19 квітня 2013 року в м. Києві відбувся тренінг з питань комунікацій та інформування про діяльність проектів, що фінансуються Євросоюзом «PR та комунікація: розкажи усім про свій успіх».


Видано другий номер бюлетеню за результатами роботи в громадах

В рамках проекту «Посилення ролі громадськості у розв'язанні місцевих соціальних питань» видано другий номер інформаційного бюлетеню.


Навчання соціально-фінансовій грамоті

Український фонд «Благополуччя дітей» провів навчальні тренінги з питань впровадження програми соціально-фінансової освіти


Тренінг з питань попередження емоційного насильства над дітьми

В рамках кампанії «Слова ранять на все життя» проведено тренінг за участю фахівця організації Nobody’s Children Foundation (Польща).


Українські організації приєднуються до кампанії з попередження психологічного насильства над дітьми «Слова ранять на все життя»

20 громадських та державних організацій приєднались до проведення соціальної інформаційної кампанії «Слова ранять на все життя» з попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми.


Кампанія з попередження психологічного насильства над дітьми “Слова ранять на все життя”

Український фонд «Благополуччя дітей» розпочинає проведення соціальної інформаційної кампанії «Слова ранять на все життя» з попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми.


Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для інститутів підвищення педагогічної освіти

Український фонд «Благополуччя дітей» презентував програму з попередження торгівлі людьми представникам обласних інститутів підвищення педагогічної освіти пілотних областей проекту.


Нове видання Українського фонду «Благополуччя дітей»

В рамках проекту «Посилення ролі громадськості у розв’язанні місцевих соціальних питань» видано тренінговий курс для спеціалістів соціальної сфери "Механізми формування та впровадження місцевої соціальної політики".


Соціально-фінансова освіта для дітей

Український фонд «Благополуччя дітей» презентує нову програму для дітей з питань соціально-фінансової освіти


Нові загальноосвітні школи долучилися до програми з протидії торгівлі людьми

Український фонд «Благополуччя дітей» презентував програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» ще 78 загальноосвітнім школам пілотних областей