EngУкр

Про нас

Всеукраїнська благодійна організація Український фонд «Благополуччя дітей» розпочала свою діяльність в 1997 році. За час свого існування ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» стала однією і лідерів у сфері розробки та реалізації інноваційних програм, спрямованих на підвищення виховного потенціалу сім'ї, мобілізацію ресурсів громад задля забезпечення найкращих інтересів дитини.


Місія організації: забезпечення позитивних змін заради створення сприятливого середовища для розкриття повного потенціалу кожної дитини в Україні.

Головна мета: розробка та впровадження інновацій у сфері соціальної роботи, мобілізація громад та розвиток партнерства заради поліпшення умов життя дітей та сімей.

 

Напрямки діяльності:

  • мобілізація ресурсів громад і громадськості з метою запобігання та подолання бідності й безпритульності, вирішення соціальних проблем дітей та сімей;
  • створення можливостей для людей посилити контроль за власним здоров'ям і здоров'ям своїх дітей;
  • підвищення виховного потенціалу української родини;
  • впровадження принципів і положень Конвенції ООН про права дитини у реальне життя.

 

За роки діяльності Фонд реалізував понад 80 міжнародних проектів, спрямованих на розв'язання соціальних проблем, покращення умов життя дітей, поліпшення якості соціальних послуг дітям та сім'ям шляхом впровадження ефективних, науково-обґрунтованих технологій і підвищення потенціалу громадянського суспільства. В своїй діяльності Фонд завжди враховує принципи та пріоритетні напрями сприяння покращенню здоров'я населення, гендерної рівності.

Фонд є однією з перших громадських організацій, що виступила партнером державних структур у підготовці фахівців, які працюють з дітьми, зокрема соціальних працівників і соціальних педагогів. Спеціалістами фонду підготовлено більш ніж 150 публікацій, серед яких - навчальні посібники, методичні матеріали, тренінгові модулі, розроблено та впроваджено програми (20) для курсів підвищення кваліфікації практиків соціальної сфери. Методичні матеріали та навчальні посібники, видані Фондом, рекомендовані Міністерством освіти та науки України, Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді до використання у відповідних закладах.


Енергійна і цілеспрямована робота, професіоналізм є візитною карточкою Українського фонду» Благополуччя дітей».

 

 

Річні звіти

Наша команда